WYSZUKAJ NA BLOGU

środa, 18 maja 2016

KORRES SUNSCREEN FACE CREAM SPF30

  Witajcie kochane,
Kiedy na zewnątrz robi się cieplej, a słonko coraz mocniej przygrzewa, nieodłącznym elementem pielęgnacji staje się krem ochronny z filtrem. To ,jak wysoki filtr powinniśmy wybrać zależy tylko i wyłącznie od naszej skóry. Z reguły każda z nas doskonale wie, jak reaguje na słońce: kobiety z jasną karnacją, z dużą ilością pieprzyków mają całkiem inne potrzeby niż np. osoby z cerą śniadą.
Osobiście jestem posiadaczką cery w tonacji lata, kolor mojej skóry jest mleczny, bez piegów czy znamion, bardzo szybko się opalam. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki w tym roku wybrałam dla siebie krem ochronny z filtrem SPF 30 greckiej marki KORRES.
 Jeśli jesteście zainteresowani recenzją tego produktu, zapraszam dalej.

KORRES SUNSCREEN FACE CREAM SPF 30
Opakowanie
Krem zapakowany jest w wygodną, estetyczną tubkę,a ta z kolei w tekturowe pudełeczko z dokładnym opisem produktu.
Dla kogo?
 Dla osób z jasną karnacją i wrażliwą skórą.
Co do konsystencji...
Krem posiada lekką formułę, dość rzadką, ale nie tłustą.
Co zawiera?
 Krem w ponad 70% składa się naturalnych składników. Zawiera filtr SPF 30, który chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Jaka jest różnica między promieniowaniem UVA i UVB? KLIK. Krem posiada w swoim składzie jogurt, który jest naturalnym źródłem laktozy, protein, minerałów oraz witamin.Zwiększa zawartość wody w wierzchnich warstwach naskórka oraz odświeża skórę. Zawiera także ekstrakt z ogórka i aloesu, świetnych składników, które odżywiają i nawilżają skórę, nie pozostawiając na niej tłustej warstwy.


Jogurt i jego dobrodziejstwa
 Jogurt jest bogatym składnikiem odżywczym; jest też niezbędnym suplementem diety, częścią wielu europejskich i azjatyckich tradycji żywieniowych.Jogurt jest również doskonałym składnikiem kosmetycznym ze względu na wysoką zawartość laktozy, białek, witamin i minerałów, które zwiększają nawilżenie w górnych warstwach naskórka. Białko, które jest podstawowym składnikiem skóry, odżywia, a laktoza odbudowuje naskórek. Dzięki tym  właściwościom suche obszary skóry zostają nawilżone, uspokojone i odświeżone. Bogactwo witamin i minerałów [wapń, fosfor, potas, cynk i witaminy A, E, D, B2 i B12] również zapewnia ochronę antyoksydacyjną oraz pomaga zmniejszyć widoczne oznaki starzenia. Kwas mlekowy posiada właściwości antybakteryjne, pomaga zwalczać niektóre choroby skóry podczas gdy zawartość witaminy E i D pomaga złagodzić i leczyć oparzenia słoneczne. /korres.com/


Dla zainteresowanych składem:

Dostępność:
-online (np.korres )
 Cena:
24 euro


A jakie są wasze wybory jeśli chodzi o krem z  filtrem?  Macie już jakiś ulubieńców?