WYSZUKAJ NA BLOGU

niedziela, 28 lutego 2016

L'OREAL PARIS ELVIVE THE EXTRAORDINARY CLAY

Witajcie:)
Dziś szybka recenzja nowej linii do włosów L'OREAL PARIS Elvive The Extraordinary Clay.  

Linia przeznaczona jest dla tych, którzy(tak jak ja) mają problem z suchymi końcówkami włosów i przetłuszczającą się nasadą głowy. Głównym zadaniem całej serii jest zwalczanie właśnie tego problemu: absorbowanie sebum, które pojawia się u nasady oraz jednoczesną pielęgnację końcówek włosów tak, by pozostały jedwabiście gładkie. Używając serii nie mamy rownież potrzeby tak częstego mycia włosów( jeśli ktoś boryka się z tym problemem to doskonale wie, o czym piszę)
Linia zawiera cztery produkty do włosów:
•szampon
•odżywkę
•maskę
•suchy szampon
Wszystkie produkty zawierają trzy rodzaje  glinek: białą, której zadaniem jest oczyszczanie włosów u nasady, niebieską, która ma nawilżać końcówki włosów oraz zieloną, która ma odpowiedzialna jest za odświeżenie całej struktury włosa. 
 

Czy produkty rzeczywiście działają ? 

Z zadowoleniem stwierdzam, że linia EXTRAORDINARY CLAY całkiem przypadła mi do gustu. 
Po pierwsze: opakowanie- niby takie samo jak we wszystkich innych produktach marki, ale ten turkusowy kolor jest obłędny! Ale .. Nie oceniajmy książki po okładce;) Ja niestety całej serii nie zakupiłam, bo maskę i suchy szampon już posiadam z innej firmy( maska Tresseme i szampon Colab)
Jeśli jednak miałabym powiedzieć kilka słów o samym szamponie i odżywce to z pewnością warto zwrócić uwagę na bardzo przyjemny zapach produktów, który pozostaje dość długo na włosach. Szampon ładnie się pieni, po odżywce włosy są gładkie i lejące. 
Zauważyłam też, że moje włosy wystarczy teraz umyć co dwa dni ( nie jak wcześniej co drugi dzień), gdzie w trzecim dniu używam dodatkowo suchego szamponu, by czuć się bardziej komfortowo. 

Jeśli chodzi o dostępność produktów to niestety w Polace nie mam pojęcia , w UK natomiast znajdziecie je w drogeriach stacjonarnie, a na pewno w Bootsie, gdzie aktualnie jest na nie oferta ( za £10 wszystkie cztery produkty)

Czy Wy również  borykacie się z problemem jakim są włosy przetłuszczające się z suchymi końcówkami ? Jeśli TAK, myślę, że warto   przyjrzeć się nieco bliżej nowej linii produktów marki L'oreal. 

Zapraszam Was na Insta, FB oraz Twittera:-) 
Pozdrawiam
M@rTi.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
L'Oreal Paris have launched a new collection into their Elvive range.
 It is  formulated for those who (like me) suffer with oily roots, while the ends are just dry. The Extraordinary Clay collection is aimed to combat that problem, absorbing excess oil from the roots while leaving the ends silky smooth, therefore eliminating the need to wash your hair as often.
The collection consists of four products:  masque, shampoo, conditioner and a dry shampoo. All contain three different clays. White clay to purify the roots, blue clay responsible to hydrate the ends and green clay to revitalise the entire fibre. 
So do they actually work?
I'm happy to say that I've got on really well with this range.
Firstly for the packaging. It's the same as the rest of the Elvive range, but in a lovely turquoise shade. 
I'm happy to say that I can easily leave my hair three days without having to re-wash it after using this, I need to use a bit of my dry shampoo on third day just to feel more confident. 
The whole range launches is in store now but you can get it now on Boots.com where they currently have the three wet products on offer together for £10.

Are any of you in the same boat as me with the dry ends?! If you need a re-balance, I would definitely recommend taking a look at this line.
M@rTi