WYSZUKAJ NA BLOGU

poniedziałek, 21 października 2013

Dove -regenerująco- nawilżający krem do rąk- Deep Care COMPLEX

Witam Was serdecznie moi drodzy,


Dzisiaj mam dla Was recenzję kremu 
DOVE Deep Care Comlex,
 który ostatnio miałam przyjemność stosować.


Już po kilku zastosowaniach bardzi się polubiliśmy i śmiało mogę powiedzieć, że jest to teraz jeden z moich ulubionych kremów do rąk. 
Ale może po kolei..najpierw fakty, o których zapewnia nas sam producent:
"Gdy jesteś wypoczęta, czujesz się piękniejsza. Dotyczy to także naszych dłoni. Regenerujący krem do rąk Dove aktywnie odbudowuje Twoją skórę, gdy śpisz, co pozwala Ci zachować piękne dłonie i dzisiaj i jutro. Zawiera unikalny DeepCare Complex z naturalnymi dla skóry składnikami odżywiającymi oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie naskórka"
/www.idoveyou.pl/
Zapach kremu to typowy oryginalny zapach produktów Dove, ja go po prostu uwielbiam , jest delikatny, ale też niemal zawsze wyczuwalny. 
Jeśli chodzi o konsystencję, to jest ona dosyć rzadka jak na krem do rąk, ale w żadnym wypadku nie przeszkadza to w aplikacji kremu. Krem pomaga odbudować i odżywić skórę naszych dłoni podczas snu. Często kiedy go stosuję nakładam też moje bawełniane rękawiczki do rąk, co jeszcze bardziej zwiększa efekt gładkości. 
Sam krem jest bardzo delikatny, jedwabisty, zawiera też formułe Deep Care Complex, która oparta jest na podobnych składnikach odżywczych, jakie występują w naszej skórze, dlatego  po zastosowaniu tego kremu skóra staje się niesamowicie odżywiona, jedwabista oraz gładka.
Cena: ja zapłaciłam za krem ok. 1.20 funta , co w przeliczeniu na złotówki daje jakieś 6 zł, była to oczywiście promocja, normalnie za krem zapłacimy jakies 2 funty. W Polsce rekomendowana cena to ok.9 zł za pojemność 75 ml.
Polecam Wszystkim, którzy chcą jesienią zadbać o swoje dłonie. Krem  jest warty swojej ceny i jak na produkt drogeryjny potrafi zdziałać cuda i nie ustepuje niczym np. Neutrogenie.
Serdecznie polecam i życzę popołudnia pełnego niespodzianek i pozytywnych wibracjii. Muaaa;)